Kullanım Koşulları

Değerli ziyaretçilerimiz,

Lütfen sitemizi kullanmadan kullanım koşullarımızı dikkatlice okuyunuz. Nekredisi.com internet sitesi üzerinde sunulan tüm hizmetlerden faydalanan kullanıcılarımız aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır. Kullanım koşullarını kabul etmediğiniz takdirde, sitemiz üzerinde sunulan hizmetleri kullanmayabilirsiniz. Nekredisi.com işbu kullanım koşullarında gerekli gördüğü hallerde de değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu değişiklikleri kullanıcılarına ayrıca bildirme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Sitemizi kullanarak bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız.

Nekredisi.com hizmetleri

Web sitemizde ihtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi başta olmak üzere bir çok krediyi hesaplama, inceleme ve karşılaştırma hizmetleri sunulmaktadır. Kredi faiz oranları Nekredisi.com ekibi tarafından özenle araştırılmakta ve en doğru bilgiyi kullanıcılarına sunulmaktadır. Bankalar tarafından halka açık olarak sunulan kredi faiz oranları, ekibimiz tarafından derlenerek kullanıcılarına en uygun krediyi bulmak adına çeşitli araçlara dönüştürülmüştür. Nekredisi.com kredi faiz oranlarının güncelliğini sağlamaya çalışmakla birlikte güncelliğini garanti etmemektedir.

Web sitemizde kullanıcıların kredi kullanımı hakkında bilgilenebileceği bir bilgi merkezi bulunmaktadır. Bu bölümde Nekredisi.com editörleri tarafından özenle hazırlanan çeşitli bilgilendirici yazılar bulunmaktadır. Bu yazılar kullanıcıların kredi kullanımı konusunda bilgi alabilmesi, kendileri için daha uygun kredi bulmaları konusunda yardımcı olmak için hazırlanmaktadır.

Telif Hakları

Web sitemiz yayın süreci boyunca telif haklarına saygılı olmayı ilke edinmiştir. Web sitemizde kredi bilgileri altında bir çok bankanın logo ve çeşitli bilgileri kullanıcılarımızın faydalanması adına kullanılmaktadır. Web sitemizde yer alan 3. Taraf kurumlara ait resim ve logo veya herhangi bir marka içeriğinin tüm telif hakları bu markaların sahiplerine aittir.

Nekredisi.com içeriğinde bulunan hesaplama araçlarına ait telif hakları ilgili mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bilgi merkezinde bulunan yazı, makale ve dokümanları Nekredisi.com editörleri tarafından hazırlanmaktadır, bu tür içeriklerin her hangi bir şekilde kopyalanması, yeniden üretilmesi, tarafımızın yazılı izni olmaksızın yayınlanma telif hakları mevzuatı gereğince kanunen yasaklanmıştır. Nekredisi.com tarafından sunulan her hangi bir içeriğin kopyalanması durumunda ilgili kişilerin hakkında yasal işlem başlatılması hakkı saklı tutulmaktadır.

Linkler

Nekredisi.com üzerinde bankalar ve bazı kurum ve kuruluşların çeşitli sayfalarına linkler yer almaktadır. Yönlendirilen bu web sitelerinin kullanımı durumunda web sitelerinin kendi kullanım koşulları geçerlidir, Nekredisi.com bu web sitelerinin içeriği ve kullanımı konusunda her hangi bir sorumluğa sahip değildir.

Web sitemize veya her hangi bir sayfasına arama motorları, bloglar yada üçüncü taraflardan sağlanan linklerden Nekredisi.com sorumlu değildir. Bu linklerden web sitelerinin kendileri sorumludur ve kendi kullanım koşulları geçerlidir.

Reklamlar

Web sitemizde Google Adsense Reklamları yayınlanmaktadır ve bu reklamlarla ilgili Google Adsense Politikaları uygulanmaktadır.

Yorumlar

Nekredisi.com üzerinde yer alan bir çok sayfa içerisinde kullanıcıların yorum yapmasına olanak sağlanmıştır. Bu yorumlarda kullanıcıların soru sormaları, deneyimlerini paylaşmaları ve diğer kullanıcıların bunlardan faydalanmaları amaç edinilmiştir.

Nekredisi.com adresinde yaptığınız yorumların yayın hakkının web sitemize ait olduğunu kabul edersiniz. Yapılan yorumlar yayınlanmadan önce Nekredisi.com moderatörleri tarafından incelenerek onaylanmaktadır.

Yorumlarda küfür, hakaret yada siyasi içerikli paylaşımda bulunulması, telif haklarını ihlal eden yorumlarda bulunulması yasaktır. Yayın ilkelerine uygun olmayan yorumlar onaylanmayarak web sitemizde yayınlanmamaktadır.

Nekredisi.com işbu kullanım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır. Kullanım koşullarında yapılan değişiklikler yayınlandığı tarihten itibaren geçerlidir. Kullanıcılar bu kullanım koşullarını belirli aralıklarla kontrol etmeyi ve değişikliklerden haberdar olmayı kabul eder.

Kullanım Koşulları ile ilgili soru, görüş ve düşüncelerinizi web sitemizde yer alan iletişim formu‘nu kullanarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Nekredisi.com Ekibi

Ne Kredisi
Kredileri Karşılaştır
  • İhtiyaç (0)
  • Konut (0)
  • Taşıt (0)
Karşılaştır
0