Vakıfbank Kredi Hesaplama ve Başvuru

Vakıfbank kredi hesaplama. Tüm Vakıfbank kredilerini tek sayfada hesaplayabilirsiniz. Vakıfbank ihtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredilerini tek sayfada hesaplama yapabilirsiniz. Kredi tutarı ve vade bilgileri ile en uygun krediyi bulabilirsiniz.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Evlilikten eğitime, beyaz eşyadan mobilyaya tüm istekleriniz için gerekli nakit ihtiyacını bankamız Taksitli İhtiyaç Kredisi ile karşılayabilirsiniz.

Vakıfbank Konut Kredisi Hesaplama

Yıllardır hayalini kurduğunuz o eve sahip olmanın şimdi tam zamanı. Vakıfbank, uzun vade seçenekleri ve uygun faiz oranlarıyla sizi sıkıntıya sokmadan ev sahibi yapıyor.

Siz de ev kredinize karar vermeden önce, size en uygun Sarı Panjur Ev Kredisi.

Vakıfbank Taşıt Kredisi Hesaplama

Vakıfbank’ın cazip faiz oranlı Taşıt Kredisi seçenekleri ile hayallerinizi süsleyen otomobil, size bir Vakıfbank şubesi kadar yakın…

 

Vakıfbank ülkemizde kamu kaynakları kullanılarak ülke ekonomisine destek vermesi amacıyla 1954 yılında kurulmuştur.

Özellikle kamu sektörüne hizmet eden bankalardan bir tanesi olan Vakıfbank, bireysel müşteri portföyünün büyük bir kısmı kamu çalışanlarından oluşmaktadır.

Son yıllarda bireysel bankacılık hizmetlerini arttırırken, diğer taraftan kurumsal, kobi ve tarım bankacılığı alanlarında hizmet vermektedir.

Genel bankacılık hizmetlerinin yanı sıra yatırım bankacılığı ve sermaye piyasası faaliyetleri ile dış ticaret finansmanında da öncü bankalardan bir tanesidir. Bir çok iştiraki bulunan Vakıfbank hizmet portföyünde sigortacılık, finansal kiralama, faktoring gibi finansal hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

2017 bankacılık verilerine göre Türkiye’de aktif büyüklüğü sıralamasında 7. Bankadır. Vakıfbank Türkiye çapında 900’den fazla şubesiyle hizmet verirken, Amerika, Almanya, Avusturya, Irak gibi birçok ülkede faaliyet göstermektedir.

Vakıfbank, kurumsal ve bireysel müşterilerine internet ve telefon bankacılığı yoluyla en etkin bir biçimde ulaşmakta ve alternatif dağıtım kanallarını teşkil eden toplam 4,037 adet ATM ve 216,804 adet POS cihazı, ayrıca 927 adet şube ile hizmet vererek iç ve dış ticaretin finansmanında öncü bir rol üstlenmektedir.

Vakıfbank İletişim

Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. 

Genel Müdürlük: Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No:7/A-B 34768 Ümraniye/İstanbul

Müşteri Hizmetleri: 0850 222 0 724

İnternet Adresi: https://www.vakifbank.com.tr

Ne Kredisi
Kredileri Karşılaştır
  • İhtiyaç (0)
  • Konut (0)
  • Taşıt (0)
Karşılaştır
0