Hakkımızda

Nekredisi.com olarak kullanıcılarına hayallerini gerçekleştirmek için en uygun kredileri bulmalarına yardımcı olmak amacıyla 2017 yılının Ekim ayında yolumuza çıktık.

Bir kredi hesaplama sitesinden daha fazlası olmak, kullanıcılarımıza ihtiyaçları olan en uygun kredileri bulmak adına sürekli kendimizi geliştirme vizyonumuz oldu.

Krediye ihtiyacı olduğunda nasıl zorluklarla karşılaşıldığını bilen küçük bir ekibimiz var. Bu ekip özveriyle kullanıcılarımızı en uygun kredilere ulaştırmak için sürekli araştırmalar yapıyor.

İhtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi öncelikli olmakla birlikte piyasadaki en uygun faiz oranlarına ulaşmak için çabalarımızı sürdürüyoruz.

Kullanıcılarımız banka, banka dolaşmak yerine tüm bankaların, tüm kredilerini basit ve anlaşılır biçimde bulabildiği gibi bu kredilerle ilgili tüm bilgilere ulaşabilmektedir.

Bilgi merkezinde kullanıcılarımıza yol gösterecek, kredi kullanma süreçlerini kolaylaştıracak pek çok bilgi sunulmakla birlikte, kullanıcı yorumlarına da yer verilmektedir. Böylece kredi kullanım süreçlerinde yaşananların birinci ağızdan paylaşılmasına olanak sunmaktayız.

Önceliğimiz kullanıcılarımızın memnuniyetini sağlamak, doğru yönlendirmek, piyasadaki en uygun, en düşük faizli kredilerle buluşturmak olacaktır.

Bizimle iletişime geçmek için iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Nekredisi.com Ekibi

Ne Kredisi
Kredileri Karşılaştır
  • İhtiyaç (0)
  • Konut (0)
  • Taşıt (0)
Karşılaştır
0