Vakıfbank’tan 64. Yıl Kredisi %1,30’dan Başlayan Faiz Oranıyla

Vakıfbank kuruluş yıl dönümü için 2018 64. Yıl Kredi kampanyasını başlattı. İhtiyaç kredinizi çok avantajlı faiz oranı ile 48 ay vade ile kullanabilirsiniz.

Vakıfbank kuruluş yıl dönümünü müşterileri ile birlikte kutluyor. %1,30’dan başlayan faiz oranıyla piyasadaki en düşük maliyetli ihtiyaç kredisi ile çok iddialı.

Her türlü ihtiyacınız için kolaylıkla kullanabileceğiniz 64. Yıl Kredisi sabit ve artan taksitli ödeme seçenekleriyle kamu, özel sektör çalışanları ile birlikte emekliler tarafından da kullanılabiliyor.

Vakıfbank Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi 2018

Tüm Vakıfbank şubeleri ve mobil bankacılık üzerinden başvurulan krediye cep telefonunuzu kullanarak SMS ile de başvurabilirsiniz.

SMS ile başvuru yapmak için KREDİ yazıp T.C. Kimlik numaranızı ve aylık gelirinizi yazarak 5724’e mesaj göndermeniz yeterli.

Vakıfbank Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi hesaplama yapmak için tıklayın. Farklı tutar ve vade seçenekleriyle kredi hesaplama yapabilir ödeme planı oluşturabilirsiniz.

64. Yıl ihtiyaç kredisi kampanyası ile en az 2.000 TL en çok 90.000 TL kredi kullanabilirsiniz. Kampanya için geçerli en yüksek vade ise 48 ay.

Kampanya kapsamında %1.30’dan başlayan çok düşük faiz oranı uygulanıyor. Faiz oranı Findeks kredi notuna göre değişiklik gösteriyor. Findeks kredi notunuz 1800 ve üzerinde ise %1,30 faiz oranı avantajından faydalanabilirsiniz.
Findeks kredi notu hakkında bilgi almak için tıklayın.

64. Yıl Kredisi Masrafları

Kuruluş yıl dönümü kredisi kullanmak isteyenlerin ödemesi gereken masraflar;

Kredi kampanyası kapsamında kullanılan krediler için binde beş kredi tahsis ücreti hesaplanmaktadır. Örneğin 10.000 TL ihtiyaç kredisi için 50 TL dosya masrafı ödenir.

Aynı zamanda kredi kullanmak isteyenlerin yasal ücretlerden KKDF ve BSMV tutarlarını da hesaba katmaları gerekmektedir. Hesaplanan faiz tutarı üzerinden %15 KKDF ve %5 BSMV ödenmesi gerekmektedir.

Son olarak ihtiyaç kredisini kullananların hayat sigortası yaptırmaları gerekmektedir. Hayat sigortası ücreti kişinin yaşına ve geliriyle birlikte kredi puanına göre değişiklik gösterebilir. Örneğin 35 yaşında bir kredi müşterisi için yaklaşık hayat sigortası masrafı 200 ile 250 TL arasında hesaplanabilir.

Vakıfbank 64. Yıl Kredisi Reklamı

64. Yıl Kredisi Maliyet Tablosu

Vakıfbank Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi Maliyet Tablosu

Vakıfbank Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi Maliyet Tablosu

Konu:

Editör

Krediler ile ilgili bilmedikleriniz ve kredi kullanırken ihtiyaç duyacağınız konularda bilgiler.

Yorumlar
Yorumlar yayınlanmadan önce Nekredisi yöneticileri tarafından kontrol edilmektedir. Yorum yazmadan önce lütfen Kullanım Koşulları'nı gözden geçiriniz!

Yorum Yaz

Ne Kredisi