Taşıt Kredisi Nasıl Alınır?

Taşıt kredisi almak isteyenler için önemli konuları hatırlatmak istiyoruz. Araç kredisi almadan önce mutlaka okuyun. Yeni veya ikinci el bir araba almak istediğinizde büyük ihtimalle kredi kullanmak isteyeceksiniz.

Araç kredisi son zamanlarda oldukça önemli bir konu. Faiz oranlarının sürekli değişmesiyle birlikte uygun bir araç kredisi bulmak epey zorlaşıyor. Özellikle ikinci el araçlar ve sıfır araçların farklı kredi teknikleri olduğu için herkes bu konuda bir merak içinde ve bu konunun net bir şekilde çözülmesi gerekiyor. Peki ama araç kredisi nasıl alınır sorusunun cevabı nedir? Gelin bu sorunun cevabını birlikte verelim.

Sıfır Km Araç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Galerilerden alacağınız sıfır araçlar adına aslında pek çok kredi çözümü bulunuyor. Taşıt kredisi seçimlerinizde genellikle 2 farklı seçeneğiniz oluyor. Bunlardan birincisi, kısa vadeli ve düşük tutarlı krediler için otomobil firmalarının sunduğu hizmet, diğeri ise banka ve firma arasında sunulan hizmetler oluyor.

Bankaların sıfır km araçlar için pek çok kampanya düzenlediğini görmüşsünüzdür. Bankaların sunduğu bu tarifeleri ve kampanyaları rahat bir şekilde kullanabilmek için online çözümleri rahatlıkla incelemeniz gerekiyor. 48 ay vadeli taşıt kredisi kullanabilmeniz için imkan hazırlayan bankalar, sizleri çok rahatlatacak.

Tek yapmanız gereken taşıt kredisi konusunda başvuruda bulunmak istediğiniz bankanın size en yakın şubesine ziyaret gerçekleştirmeniz olacaktır.

İkinci El Araç İçin Kredi Nasıl Alınır?

İkinci el araç için alınacak kredilerde durum biraz daha farklıdır. Genellikle sıfır araç kredisi mantığı uygulanır ama yöntemleri farklı işler. Bankalar daha yüksek taşıt kredisi faizi uygulamaktadırlar. İkinci el araç kredisinde yine yaş sınırı bulunduğu için bankalar bu konuda net çözümler ortaya koyar ama biraz zorlayabilir.

2. El kredi işlemlerinde bankalar 0 km araç kredisine ek olarak noter onaylı satış sözleşmesi istiyor ve buna ek olarak araç ruhsatı istiyor. Bu belgeleri tamamladıktan sonra bütün işleriniz kolaylıkla halloluyor. Tek yapmanız gereken bu işlemleri tamamlamak olacak. Sonrasında sorunsuz bir şekilde araç kredisi hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Nekredisi olarak tüm bankaların taşıt kredilerini inceliyor, faiz oranı ve tüm bilgileriyle birlikte araç kredilerini inceleyebilir ve sizin için en uygun taşıt kredisi seçeneğini bulabilirsiniz.

Taşıt kredisi nasıl alınır konusunda soru ve düşüncelerinizi yorum yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Editör

Krediler ile ilgili bilmedikleriniz ve kredi kullanırken ihtiyaç duyacağınız konularda bilgiler.

Yorumlar
Yorumlar yayınlanmadan önce Nekredisi yöneticileri tarafından kontrol edilmektedir. Yorum yazmadan önce lütfen Kullanım Koşulları'nı gözden geçiriniz!

Yorum Yaz

Ne Kredisi