QNB Finansbank’tan Günde 10 TL’ye İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank düzenlediği yeni kampanya ile günde 10 TL’ye 10.000 TL ihtiyaç kredisi veriyor. Taksit erteleme seçenekleriyle kredinizi 3 ay sonra ödemeye başlayın.

“Kredi finansçıdan alınır” sloganıyla QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyalarında önde gidiyor. Avantajlı faiz oranları ve taksit erteleme seçenekleriyle tüm ihtiyaçlarınız için ihtiyaç kredinizi QNB Finansbank’tan kolayca kullanabilirsiniz.

19 Mart 2018 tarihinde başlayan ihtiyaç kredisi kampanyası piyasadaki tüm faiz oranlarıyla rekabet ediyor. Çok düşük faiz oranlarının yanı sıra QNB Finansbank bu kampanya ile başvuru sırasında her hangi bir kefil talebinde bulunmuyor.

Müşterilerinin kredi ihtiyaçlarını en hızlı ve pratik şekilde çözmek adına bir çok kanal kullanan QNB Finansbank, bu kampanya için de birçok başvuru seçeneği sunuyor. Kampanyaya hafta içi her gün banka şubelerinden kolayca başvuru yapabileceğiniz gibi ATM, internet şubesi, mobil bankacılık ve SMS ile başvuru yapabilirsiniz.
İhtiyaç kredisine SMS ile anında başvurmak için T.C. Kimlik numaranızı yazarak hemen 5030’a mesaj gönderin.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi hesaplama yapmak için tıklayın.

QNB Finansbank’tan 10.000 TL İhtiyaç Kredisi

Bu kampanya ile 48 ay vadeli 10 bin Türk Lirası ihtiyaç kredisi kullandığınızda günlük ödemeniz gereken tutar yaklaşık olarak 10 TL. Aylık taksitleri 300 TL olarak hesaplanan kredinin faiz oranı ise sabit olarak %1.32 olarak belirlenmiş.

Kampanya koşulları içerisinde hayat sigortası ücretleri kredi başvurusu yapan kişinin bireysel özelliklerine göre farklılık gösterebilmektedir. Kesin rakamlar kredi başvurusu sırasında banka şubelerinden öğrenilebilecektir.

Kampanya Maliyet Tablosu

QNB Finansbank Günde 10 TL Maliyet Tablosu

QNB Finansbank Günde 10 TL Maliyet Tablosu

Editör

Krediler ile ilgili bilmedikleriniz ve kredi kullanırken ihtiyaç duyacağınız konularda bilgiler.

Yorumlar
Yorumlar yayınlanmadan önce Nekredisi yöneticileri tarafından kontrol edilmektedir. Yorum yazmadan önce lütfen Kullanım Koşulları'nı gözden geçiriniz!

Yorum Yaz

Ne Kredisi