Kolay Kredi Veren Bankalar

Bir krediye ihtiyaç duyduğunuzda sizin için en önemli unsur kredinizi en kolay yoldan nasıl alabileceğiniz ve ihtiyacınızı gidereceğiniz olacaktır. Kullanıcılarımız için yol göstermek amacıyla en kolay kredi veren bankalar hakkında bir araştırma yaptık.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte birçok banka artık müşterilerinin tüm bilgilerine erişebilme imkanına sahip oldu. Bu yüzden bankaların kredi risklerini düşürmek amacıyla kredi geri ödemesini mümkün olduğunca garanti altına alması kolaylaşmıştır.

Bu durum müşteriler yani kredi kullanıcılarına birçok kolaylık sunmaya devam ediyor. Artık bir tıklama veya bir kısa mesajla kredi başvurusu yapabilen müşteriler, bir adım ileriye giderek bir tıkla kredilerini hesaplarına aktarabilir duruma gelmiştir.

Şubesiz Bankacılık Üzerinden Kolay Kredi

Kolay kredi veren bankaları araştırdığımızda karşımıza çıkan ilk cevap şubesiz bankacılık hizmeti veren bankalar oldu. Bunun nedeni ise kurulan altyapının müşteri ile herhangi bir yüz yüze iletişime geçmeden tüm işlemleri kolayca tamamlayabilme üzerine kurulmuş olmasıdır.

Bankaların şubesiz bankacılık olanakları ile müşterilerden herhangi bir belge talep etmeden, findeks, kkb gibi kredi notu uygulamaları ile kredi verebilmektedir. Buda kredi işlemlerinin kolayca tamamlanmasını sağlamaktadır.

Tabi bazı kredilerin doğası gereği dijital ortamda sona erdirilmesi mümkün değildir. Örneğin konut kredilerinde mevzuat gereği yerine getirilmesi gereken birçok zorunluluk, konut kredisinin dijital süreçlerle tamamlanmasını imkansız hale getirir. Diğer taraftan taşıt kredileri için de aynı durum söz konusu, araç alımı ile ilgili rehin, fatura, plaka gibi araç alımına yönelik süreçler taşıt kredileri için işlemlerinizi ancak bir banka şubesi aracılığıyla yapmanızı zorunlu hale getirir.

Şimdilik kolay kredi veren bankalar araştırmamızda sadece ihtiyaç kredilerine odaklanıyoruz.

Şubesiz bankacılıkta öne çıkan banka ve finans kuruluşları arasında QNB Finansbank Enpara.com, TEB Cepteteb ve Aktifbank Nkolay uygulamaları birçok alanda hizmet sunmaktadır.

Bu hizmetleri incelediğimizde gerçekten kullanıcılara büyük kolaylıklar sunduklarını görüyoruz.

En Kolay Kredi Veren Bankalar

En Kolay Kredi Veren Bankalar

QNB Finansbank Enpara.com Kolay Kredi

Enpara.com ilk çıktığı günden beri tüm bankacılık hizmetlerini masrafsız sunmayı slogan haline getiren bir projedir. Bugün Enpara ile hiçbir masraf ödemeden, herhangi bir sigorta yaptırmadan, şubeye gitmeden kolayca ve düşük kredi faiz oranlarıyla kredinizi kullanabilirsiniz.

Enpara ya da QNB Finansbank müşterisiyseniz kredi başvurusunu online olarak gerçekleştirerek, şubeye gitmeden ihtiyaç kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz.

Eğer Enpara veya QNB Finansbank müşteri değilseniz üzülmeyin, kredi başvurusunu yine online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra, bir enpara müşteri yöneticisi sizi istediğiniz tarih ve saatte ziyaret ederek gerekli işlemleri sizinle birlikte tamamlıyor. Bu işlemlerin ardından kredinizi anında kullanabiliyorsunuz.

Enpara.com ihtiyaç kredisi faiz oranlarını inceleyin. Farklı tutar ve vade seçenekleri ile hesaplama yaparak başvuru yapın.

TEB Cepteteb Kolay İhtiyaç Kredisi

TEB’in tüm hizmetlerini dijital ortamda sunduğu Cepteteb uygulaması yine şubeye gitmeden ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunmaktadır.

Cepteteb ile ihtiyaç kredisi başvurusunu online olarak yapabilirsiniz. 48 Ay vade ile kredi başvurusu yapabileceğiniz Cepteteb ile 1.000 TL ile 30.000 TL arasında ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Eğer TEB ya da Cepteteb müşterisi değilseniz, yine kredi başvurusunu online kanalları kullanarak yapabilirsiniz. Şubeye girmenden bir banka çalışanı sizi belirlediğiniz tarih ve saatte ziyaret ederek belgeleri size imzalatarak ihtiyaç kredisini kullanmanızı sağlamaktadır.

Cepteteb ihtiyaç kredisi faiz oranları ile hesaplama ve başvuru yapın.

Aktifbank N Kolay İhtiyaç Kredisi

N kolay kredi ile Aktifbank banka şubesine gitmeden kolayca kredi kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Avantajlı faiz oranları ile öne çıkan N kolay kredi diğerlerine göre daha yeni olmasına rağmen birçok özelliği ile önemli sorunları çözüyor.

İnternet üzerinden web sitesi aracılığıyla kolayca kredi başvurusu yapabilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvuru onaylandığında kredi tutarı hesabınıza aktarılmaktadır. Nkolay müşterisi değilseniz, başvuru sırasında belirttiğiniz adrese bankanın anlaşmalı kurye şirketi aracığıyla belgeler size ulaştırılır. İmzalanan belgeler kurye ile bankaya ulaşmasından sonra kredi tutarı banka hesabınıza aktarılmaktadır.

Nkolay ihtiyaç kredisi faiz oranları ile hesaplama ve başvuru yapın.

Kolay Kredi Veren Bankalar

Şubesiz bankacılık hizmeti olmasa da bankanın müşterisi olmanız durumunda anında kredi veren bankalar mevcuttur.

Gelişmiş teknolojileri ve güvenli uygulamaları ile müşterilerine kolay kredi veren bankaların başında Garanti Bankası, Akbank, Ing Bank, Yapı Kredi ve İş bankası sayılabilir.

Eğer bu bankalardan birinin müşterisiyseniz sizin için hazır kredi limitleri ile bir tıkla kredinizi başvuru dahi yapmadan anında mevduat hesaplarınıza aktarabilirsiniz.

Tüm ihtiyaç kredilerini incele, hesapla başvur.

Bu yazımızda sizler için kolay kredi veren bankaları araştırdık, konuyla ilgili soru ve görüşlerinizi yorum yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Editör

Krediler ile ilgili bilmedikleriniz ve kredi kullanırken ihtiyaç duyacağınız konularda bilgiler.

Yorumlar
Yorumlar yayınlanmadan önce Nekredisi yöneticileri tarafından kontrol edilmektedir. Yorum yazmadan önce lütfen Kullanım Koşulları'nı gözden geçiriniz!

Yorum Yaz

Ne Kredisi