Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası, kredi ve kredi kartı başvurularının kolaylıkla tamamlanması nedeniyle tercih edilen bankalar arasında olmuştur. Kredi kartı başvurusunda istenilen şartlar sağlandıktan sonra tamamlanan başvuru kısa sürede banka tarafından değerlendirilmekte ve başvuru sahibi bilgilendirilmektedir. Ancak, kredi kartı başvurusu sürecinde bulunan müşteri, başvurusunun kabul edilip edilmediğini daha çabuk öğrenmek ya da kartının ne zaman eline geçeceği hakkında bilgi almak isterse, başvurusunu Garanti Bankası’nın internet sitesi üzerinden takip edebilir.

Garanti Bankası’nın resmi internet sitesinden ya da cep telefonu mobil uygulamasından başvuru durumunu sorgulaması yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Garanti Bankası’na ait bir kredi kartına sahip olmak için, nüfus cüzdanı ve aylık gelir durumu bilgilerini belirterek internet sitesinden kolayca başvuru yapabilirsiniz. Örneğin; bireysel kredi kartı başvurularınız için Garanti Bankası’nın sitesine girerek, Bireysel > Kredi Kartı > Hemen Başvur adımlarını izleyerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Şubeye giderek de aynı bilgiler ile başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Sonraki günlerde kredi kartı başvurunuzun durumu ile ilgili olarak internet sitesinden takip edebilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı

Garanti Bankası Kredi Kartı

Kredi Kartı Başvurusu Sonucu Nasıl Öğrenilir?

Başvurunuzu tamamladıktan sonra durumunuzu takip etmek ve kredi kartı talebinizin onaylanıp onaylanmadığını öğrenmek için bir Garanti Bankası şubesine giderek ya da müşteri hizmetlerini arayarak da bilgi alabilirsiniz. Başvurunuz kabul edildiği takdirde e-posta ya da kısa mesaj yolu ile size bilgilendirme yapılacaktır. Başvurunuz onaylandıktan en geç bir aylık süre içinde kredi kartınız, kurye ile adresinize gönderilecektir.

Garanti Bankası Kredi Kartı Borcu Sorgulama

Garanti Bankası’ndan kredi kartı kullanıyorsanız, kredi kartı ekstresi dışında, dönem borcunuzu internet sitesinden de öğrenebilirsiniz. Cep telefonunuza mobil uygulama indirerek de borçlarınızı, ödemelerinizi ve son ödeme tarihinizi uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.

Kredi kartı borç sorgulama işlemini, mobil uygulamayla hızlı ve kolay şekilde yapabilirsiniz. Aylık kredi kartı ekstresi dönemi sonunda size bildirim gönderen uygulama, ödeme tarihi ve dönem borcu ile ilgili bilgileri de göstermektedir.

Mobil Uygulama Otomatik Ödeme Talimatı

Ayrıca; Garanti Bankası mobil uygulama size başka imkanlar da sunmaktadır. Mobil uygulama ile faturalarınıza için otomatik ödeme talimatı vererek fatura ödeme işlerinizi düzenli ve zaman kaybetmeden yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Hesaplama yapmak için tıklayın.

Editör

Krediler ile ilgili bilmedikleriniz ve kredi kullanırken ihtiyaç duyacağınız konularda bilgiler.

Yorumlar
Yorumlar yayınlanmadan önce Nekredisi yöneticileri tarafından kontrol edilmektedir. Yorum yazmadan önce lütfen Kullanım Koşulları'nı gözden geçiriniz!

Yorum Yaz

Ne Kredisi